Jesen u Maruševcu

22.11.2014
U subotu, 22. studenog 2014. KUD „Ježek“ sudjelovao je na manifestaciji „Jesen u Maruševcu“ u organizaciji Kulturno umjetničkog društva „Klaruš“ iz Maruševca.

Dani kruha u Luminiju

18.10.2014
18. listopada KUD „Ježek“ nastupio je na Danima zahvalnosti za plodove zemlje i Danima kruha u Trgovačkom centru Lumini.

1. kotlić KUD-a "Ježek"

08.10.2014
Neradni dan povodom Dana neovisnosti članovi KUD-a „Ježek“ iskoristili su za druženje u prirodi i zabavu. Organizirali su natjecanje u pripremanju kotlića, na kojem je sudjelovalo osam ekipa sastavljenih od članova Društva.

Čiselsko proščenje v Remetincu

04.10.2014
KUD "Ježek" je sudjelovao je 4. i 5. listopada na smotri folklora „Čiselsko proščenje v Remetincu“. U subotu, 4. listopada nastupio je odrasli, a u nedjelju, 5. listopada dječji folklorni ansambl.

3. smotra folklora u Beretincu

13.09.2014
U povodu Dana Općine Beretinec, održana je sada već tradicionalna, 3. smotra folklora u Beretincu. Po prvi puta ove je godine smotra bila međunarodnog karaktera. Gosti KUD-a „Ježek“ bili su Kulturno umjetničko društvo „Klaruš“ Maruševec, Kulturno umjetničko društvo Remetinec i Hrvatsko kulturno društvo „Pomurje“ iz Lendave.

80 godina DVD-a Beretinec

12.09.2014
U sklopu proslave Dana Općine Beretinec, Dobrovoljno vatrogasno društvo Beretinec svečano je obilježilo osamdesetu obljetnicu svog djelovanja.

Posjet studenata i profesora s University of Central Florida

19.06.2014
19. lipnja 2014. Općinu Beretinec posjetila je delegacija studenata i profesora s University of Central Florida. Svoj rad su im predstavile sve udruge s područja Općine, pa tako i KUD „Ježek“.