Proslavili smo pet godina djelovanja KUD-a

27.06.2015
Nemoguće je nabrojiti sve kojima želimo zahvaliti na podršci i pomoći u proteklih pet godina, ali i u tri dana naše proslave na Seljačkom domaćinstvu Šinko u Beretincu.

Posjet Dječjem vrtiću "Petar Pan"

03.06.2015
Dječja folklorna grupa zaplesala je na završnoj priredbi svojih prijatelja iz Dječjeg vrtića "Petar Pan" iz Črešnjeva.

Smotra tamburaških sastava i orkestara Varaždinske županije 2015.

31.05.2015
Tamburaški sastav KUD-a "Ježek" nastupio je na Smotri tamburaških sastava i orkestara Varaždinske županije, održanoj u Trnovcu Bartolovečkom, a u organizaciji Županijske zajednice kulturno umjetničkih udruga.

Sajam "Dani beba, djece i trudnica"

17.05.2015
U trgovačkom centru Lumini Varaždin održan je sajam "Dani beba, djece i trudnica". Među raznim izvođačima, na pozornici su se našli i članovi KUD-a "Ježek".

Izložba vina "Zlatna kapljica 2015."

09.05.2015
KUD "Ježek" zasvirao je i zaplesao na otvorenju 12. zajedničke izložbe vina "Zlatna kapljica 2015." u Lovačkom domu u Beretincu.

Dječji folklorni susreti u Centru svijeta

02.05.2015
KUD "Anka Ošpuh" iz Ludbrega bio je danas domaćin 5. dječjih folklornih susreta u Centru svijeta, na kojima je nastupila i dječja folklorna grupa KUD-a "Ježek".

Županijska smotra dječjeg folklora 2015.

19.04.2015
Dječja folklorna grupa KUD-a "Ježek" predstavila se na Županijskoj smotri dječjeg folklora održanoj u Trnovcu Bartolovečkom, a u organizaciji Zajednice kulturno umjetničkih udruga Varaždinske županije.

Prezentacija Škole tambure

05.03.2015
Tamburaši KUD-a "Ježek" održali su prezentaciju Škole tambure u OŠ "Vladimir Nazor" Sveti Ilija. U punoj školskoj dvorani učenicima su se obratili predsjednik KUD-a Ilija Fijok i voditelj tamburaške sekcije Franjo Plantak. Tamburaši su demonstrirali sviranje pojedinih tambura, a zajednički su odsvirali nekoliko melodija iz Zagorja, Međimurja i Slavonije.

Maškarada v Beretincu

15.02.2015
U nedjelju, 15. veljače 2015. godine održana je četvrta Maškarada v Beretincu. Upriličeno je preuzimanje općinskih ključeva od načelnika Općine Beretinec Igora Kosa, mimohod maškara, te suđenje i spaljivanje Fašnika.

Godišnji koncert 2014.

21.12.2014
Godišnji koncert, održan 21. prosinca 2014. u Društvenom domu u Beretincu, beretinskoj je publici donio mnoge novosti. Godišnji koncert nastavlja se na tradiciju božićnih koncerata koji su se prijašnjih godina u Beretincu održavali na Štefanje ili nekoliko dana kasnije, a na kojem nastupaju sve sekcije KUD-a.

Božićni koncert Ženskog vokalnog sastava "Alegre"

20.12.2014
„Alegre“, ženski vokalni sastav KUD-a „Ježek“ održao je 20. prosinca 2014. Božićni koncert u župnoj crkvi Svetog Ilije. Gosti koncerta bili su župni zbor mladih „Put života“ te Izidora Osonjački, učenica osnovne škole „Vladimir Nazor“ Sveti Ilija.

17. dječji folklorni susreti, Velika Gorica

06.12.2014
U subotu, 6. prosinca 2014., naši najmlađi folkloraši i tamburaši sudjelovali su na 17. dječjim folklornim susretima, u organizaciji Folklornog ansambla "Turopolje" iz Velike Gorice.